Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

Historia

Crown Financial Ministries (USA) powstało w 2000 roku z połączenia dwóch organizacji Crown Ministries założonej przez Howarda Daytona w 1985 roku oraz Christian Financial Concepts założonej w 1976 przez Larrego Burketa. Obaj zobaczyli wielki rozdźwięk pomiędzy tym, co na temat finansów uważają ludzie, a tym, co na ten temat naucza Pismo Święte.

Edukacja Finansowa Crown w Polsce zrodziła się z tej samej potrzeby. Kilka osób z różnych środowisk chrześcijańskich niezależnie od siebie zobaczyło tę potrzebę i zaczęło się modlić by Crown Financial Ministries mogło zaistnieć w Polsce. Stało się to możliwe w styczniu 2008 roku. Ruch Nowego Życia podpisując umowę o współpracy z Crown Financial Ministries stworzył dla nas prawne możliwości działania. W Polsce przyjęliśmy nazwę Edukacja Finansowa Crown. Jesteśmy chrześcijańską platformą otwartą na współpracę z wszystkimi, którzy chcą poznać, stosować i nauczać Bożych zasad zarządzania finansami.

Od końca 2016 roku działamy w ramach Fundacji EDUKACJA FINANSOWA CROWN oraz prowadzimy jednocześnie w 100% zależny od fundacji podmiot EFCrown Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, który zajmuje się głównie wydawnictwem i dystrybucją materiałów edukacyjnych.

Wizja

Sprawić, aby uczniowie Chrystusa w każdym narodzie wiernie realizowali Boże zasady zarządzania w każdej dziedzinie swego życia.

Misja

Zapewnienie ludziom z całego świata możliwości poznania, zastosowania i nauczania Bożych zasad zarządzania (w tym finansowych), po to, by głębiej poznali Chrystusa, mieli większą możliwość służenia Mu i by pomogli wypełnić Wielki Nakaz Misyjny.

Zasadnicze Wartości

Edukacja Finansowa Crown jest chrystocentryczną opartą na fundamencie biblijnym inicjatywą, która uznaje że Bóg jest właścicielem wszystkiego, podkreśla wagę modlitwy, widzi konieczność dążenia do doskonałości w tym co się robi dla innych, dba o to by biblijne zasady zarządzania trafiały do wszystkch pokoleń, kultur i narodowości.

Edukacja Finansowa Crown nie sprzedaje ani nie rekomenduje

żadnych produktów finansowych. 

Witryna stworzona na platformie